BIRTHDAY TRIP TO 12 APOSTLES

Mu peikal oli pühapäeval sünnipäev ja lõpuks oli aeg avaldada tema üllatuskink, milleks oli tripp 12 apostli juurde ja helikopteriga sõit! Ma olin seda üllatust kaua juba plaaninud, aga ilm ei tahtnud minuga väga koostööd teha. Otsustasin ikkagist auto rentida ja jätsin kopterisõidu broneerimata, kuna ilm näitas 100% vihma ning kohapeale jõudes saime mõlemad aru, et tuleb tagasi tulla, sest sellise tormiga ei tahaks ealeski ookeani kohal helikopteris olla! :D Sellegipoolest, veetsime megamõnusa sünnipäeva, trotsides vihma ning tuult ja trügides hiinlastega võidu, et saada mõni pilt! :D Ühel hetkel kükitasime kuskil põõsaste varjus, sest tuul reaalselt tahtis lendu viia ja teisel hetkel tegime elu kiiremad klõpsud sellest kuulsast vaatamisväärsusest. Teisel hetkel krabas üks Hiina mammi mind, et temaga teeksin pilti. Oh milline kuulsusehetk ja meenutas mu Aasia bäkkimistrippi, kus inimesed tahtsid minuga pilti teha haha! Blondid juuksed, mis minu arust on rohkem nagu kartul aga vot nende jaoks on teemas.  Ilm oli ikka väga muutlik aga pakkus ägedaid vaateid sellegipoolest. Great Ocean Road'i peab kindlasti tegema suvel, aga ma kujutan ette kui ülerahvastatud see koht siis veel on. Vähemalt autosõit oli tore, 6 tundi edasi-tagasi ning palju muusikat ja naeru! 
***
My boyfriend had a birthday on Sunday and it was finally time to reveal his birthday present! Trip to 12 Apostles and a helicopter ride! I had planned this surprise for a while and I was so sad when the weather didn't want to cooperate and ruined my epic birthday surprise. Anyways, I still decided to rent a car but once we got there, we both agreed that let's reschedule the helicopter ride because no way that we wanna be up in the air with that storm haha! And also, no views whatsoever. Even tho it was raining heavily and the wind wanted to blow us over, we had such a nice day!  It was "fun" to be pushed by Chinese tourists who did everything to get that photo or more like millions of photos of the same bloody thing haha! Suddenly one of them wanted a photo with me and I was just so confused what is happening when the next moment her arms were around me and I was posing with her. :D
 It was so nice to spend the whole day with my love and even tho the weather was shit, we still had awesome time together and are planning to do Great Ocean road trip in summer! 

1 kommentaar

  1. Minu arust see tormine ilm teeb pildid isegi ägedamaks :)

    VastaKustuta

Back to Top