SUUR GIVEAWAY- Makeup brushes by Sam & Nic Chapman!

13.märtsil täitus mu blogil esimene eluaasta! Jeiii! 
Mõtlesin oma kallitele lugejatele midagi tagasi anda, kes on mind toetanud julgustavate sõnadega.  Suur aitäh! ♥  Paar nädalat tagasi soetasin omale suurepärased meigipintslid, mis tõepoolest teevad oma tööd hästi ja mõtlesin ka ühele õnnelikule lugejale need kinkida! 
Selleks, et neid lahedaid meigipintsleid endale saada, pead olema vaid blogi follower ( paremal küljeribal "join this site") ning jätma selle postituse alla oma nime ja e-maili. Siis tean Sinuga ühendust võtta, kui oled õnnelikuks väljavalituks osutunud!
 Ma tean ja, et see kingiloos suunatud rohkem naistele, aga kõikidel meestel on ju pruute ja õdesid, kellele neid kinkida, niiet kõik osalema! Selle brändiga võib lähemalt tutvuda SIIN
Midagi rasket siin pole ning saan soovida Teile vaid head loosiõnne!

Oma esimese giweaway võitja teen teatavaks 13.aprillil!

75 kommentaari

  1. Mina tahan küll võitaaa!!! Aga su blogi ei lase "join this site" vajutada, vaid ütleb, et on error ja et tuleb uuesti proovida. Muidu joiniks küll ;)

    Liisu Pallase
    Liisu.pallase@gmail.com

    VastaKustuta
  2. Karola Adoson
    adosonkarola@gmail.com

    VastaKustuta
  3. Mul on sama probleem, aga tean, et praegu on üldiselt google friend connect'ga see jama, et ei saa join this site vajutada :( ma proovin hiljem veelgi (üldse piinlik, et ma seda varem vajutanud ei ole!). Aga nii tore, et just 13.märts, kuna see on mu sünnipäevapäevv :) ja pintslitest ei ütleks üldse ära!
    queenmarili@gmail.com

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Jeiii! Ma nüüd sain selle korda ja saab jälle vajutada! :)

      Kustuta
  4. Ma ammu olen su blogi jälgija, aga läbi Bloglovini :). Mul muidu sama jama, et viskab errorit, kui üritan 'join this site' vajutada. Aga eks ma tulen uuele katsele hiljem.

    Kris Härsing
    krisharsing@gmail.com

    VastaKustuta
  5. Proovisin ka joinida aga kahjuks ei õnnestunud :(

    VastaKustuta
  6. Katrin Kannu
    kannukatrin@gmail.com

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ning samuti "join this site" vajutamisel lööb errori ette :(

      Kustuta
  7. Ei saa samuti "Join this site" vajutada. Aga kiidan blogi ja autorit :)!

    Mery-Kristi Mõttus
    merykristi.mottus@gmail.com

    VastaKustuta
  8. mina olen ka su blogi kindel jälgija:)
    ja kiidan samuti. väga huvitav ja tore on vaadata millega tegeled ja nippe kasutada:)
    jätka samas vaimus. :)
    Eva Nipernado
    lotaeva@gmail.com

    VastaKustuta
  9. Meeldib väga su stiil, Annika! Inspiratsiooni saan su blogist alati ja kuhjaga, palju õnne, edu ja jaksu sulle blogipidamisel :)

    Reeli
    reeli.luutsepp@hotmail.com

    VastaKustuta
  10. Palju õnne blogi sünnipäeva puhul! :)

    Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    VastaKustuta
  11. Maria Roosalu, m.roosalu@gmail.com

    VastaKustuta
  12. Liina Sepp
    liinasepp@gmail.com

    VastaKustuta
  13. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com :)

    VastaKustuta
  14. Jaanika Valge
    jaanikavalge@gmail.com

    VastaKustuta
  15. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    VastaKustuta
  16. Mariel Pähkel :)
    marielpahkel@hot.ee

    VastaKustuta
  17. Annika, su blogi on ainuke, mida püüan ikka lugeda, sest see on nii helge, positiivne, ilus ja sinulik. Ma suurem asi mukkija ei ole, aga üleskutse andis hoogu, et sulle lihtsalt seda kõike öelda! Marje

    VastaKustuta
    Vastused
    1. No kui ise mukkija ei ole, siis saab alati kedagi teist õnnelikuks teha! Ja suur aitäh ilusate sõnade eest, need annavad alati vaid hoogu juurde, et olen õigel teel. :)

      Kustuta
  18. Kaisa Käsper, kaisak2sper@gmail.com

    VastaKustuta
  19. Kristi Remmik,
    kristiremmik@gmail.com

    VastaKustuta
  20. Laura Vahter
    lvahter@gmail.com

    VastaKustuta
  21. Maris Kurvits
    maris.kurvits@gmail.com

    VastaKustuta
  22. Marion Mägi
    mannu005@gmail.com

    VastaKustuta
  23. Ann-Jennifer Veedler
    ajveedler@gmail.com

    VastaKustuta
  24. Kelly Kivirand
    kelly.kivirand@gmail.com

    VastaKustuta
  25. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  26. Annika, sul on väga äge blogi, jätka samas vaimus! :)

    Britta Panker
    brittaka@hotmail.com

    VastaKustuta
  27. Sigrid Praats
    sigridpraats@gmail.com

    VastaKustuta
  28. Sul on täiega äge blogi. Kõik su outfitid meeldivad täiega on kuidagi nii inspireerivad :)

    Kamilla Katarina, trendiruum@gmail.com

    VastaKustuta
  29. karoliine@msn.com
    karoliine aus

    VastaKustuta
  30. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.blogspot.com

    VastaKustuta
  31. Ene Heinola
    eneheinola@gmail.com

    VastaKustuta
  32. sa oled tõesti cool :)

    Kristin Raudva
    kkristin@windowslive.com

    VastaKustuta
  33. Sandra Praats
    sandrapraats01@gmail.com

    :)

    VastaKustuta
  34. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  35. Anett Rajasalu
    anett-r@hotmail.com

    VastaKustuta
  36. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  37. Heli Malm
    malm.heli09@gmail.com

    VastaKustuta
  38. Merit
    merit.adalova@hotmail.com

    VastaKustuta
  39. Maarika
    maarikakarm@gmail.com

    VastaKustuta
  40. Kerttu
    kerttu.pakkonen@gmail.com

    VastaKustuta
  41. Hei!
    Olen su blogi ja FB postitusi (ka fotosid tehtud töödest) jälginud üsna pikka aega - täiesti uskumatu, milleks üks vahva preili võimeline on. Sa külvad positiivsust nii oma postituste kui ka fotodega! :) Sama firma pintslid on mu ühel tuttaval ka olemas - olen neid korra saanud katsuda, tõeliselt mõnusad tunduvad! :) Edu kõigile selles giveaway mängus ning palju edu ka Annikale!

    Tatjana Koval
    tinyatsu@gmail.com

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Oii aitäh ilusate sõnade eest! Andis enesekindlust juurde, jee! :)

      Kustuta
  42. Alice Rehkli
    alice.rehkli@mail.ee

    VastaKustuta
  43. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  44. Birgit Adra
    Birgitadra@gmail.com

    VastaKustuta
  45. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  46. Ene Soosalu
    e.soosalu@gmail.com

    VastaKustuta
  47. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    VastaKustuta
  48. Ave-Maarja Tõll
    maarja94@gmail.com

    VastaKustuta
  49. Kertu Karik
    kertu.karik@hotmail.com

    VastaKustuta
  50. Kui tore, et ma sellise toreda blogi leidsin! :) Mind võib ka edaspidisest kindlate jälgijate alla liigitada.
    Nele-Liis Merilo
    nlmerilo@gmail.com
    Kui selline ime peaks sündima ja ma selleks õnnelikuks võitjaks peaksin osutuma, siis nende kaudu saab minuga ühendust võtta. Ilusat kevadet! :)

    VastaKustuta
  51. Mina olen ka väga rõõmus, et ma Su blogi leidsin, kohe tükiks ajaks oli toredat lugemist :)

    Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    VastaKustuta
  52. Kadi Nurs
    kadi.nurs@gmail.com

    VastaKustuta
  53. Epp Vaikla
    epp.vaikla@gmail.com

    VastaKustuta
  54. Engli Smitt
    engli.smitt@gmail.com

    VastaKustuta
  55. Laura Kärp
    laurak2rp@hotmail.com

    VastaKustuta
  56. Liina Koppelmann
    liinakoppelmann@gmail.com
    palju edu! :)

    VastaKustuta
  57. Kati Lehtroos
    k.lehtroos@gmail.com

    VastaKustuta
  58. Angela Rääk
    raak.angela@gmail.com
    Edu sulle! :)

    VastaKustuta
  59. Agnes Vuntus
    agnesvuntus00@gmail.com

    VastaKustuta

Back to Top