SUUR GIVEAWAY- Makeup brushes by Sam & Nic Chapman!

13.märtsil täitus mu blogil esimene eluaasta! Jeiii! 
Mõtlesin oma kallitele lugejatele midagi tagasi anda, kes on mind toetanud julgustavate sõnadega.  Suur aitäh! ♥  Paar nädalat tagasi soetasin omale suurepärased meigipintslid, mis tõepoolest teevad oma tööd hästi ja mõtlesin ka ühele õnnelikule lugejale need kinkida! 
Selleks, et neid lahedaid meigipintsleid endale saada, pead olema vaid blogi follower ( paremal küljeribal "join this site") ning jätma selle postituse alla oma nime ja e-maili. Siis tean Sinuga ühendust võtta, kui oled õnnelikuks väljavalituks osutunud!
 Ma tean ja, et see kingiloos suunatud rohkem naistele, aga kõikidel meestel on ju pruute ja õdesid, kellele neid kinkida, niiet kõik osalema! Selle brändiga võib lähemalt tutvuda SIIN
Midagi rasket siin pole ning saan soovida Teile vaid head loosiõnne!

Oma esimese giweaway võitja teen teatavaks 13.aprillil!

75 kommentaari

  1. Mina tahan küll võitaaa!!! Aga su blogi ei lase "join this site" vajutada, vaid ütleb, et on error ja et tuleb uuesti proovida. Muidu joiniks küll ;)

    Liisu Pallase
    Liisu.pallase@gmail.com

    VastaKustuta
  2. Karola Adoson
    adosonkarola@gmail.com

    VastaKustuta
  3. Mul on sama probleem, aga tean, et praegu on üldiselt google friend connect'ga see jama, et ei saa join this site vajutada :( ma proovin hiljem veelgi (üldse piinlik, et ma seda varem vajutanud ei ole!). Aga nii tore, et just 13.märts, kuna see on mu sünnipäevapäevv :) ja pintslitest ei ütleks üldse ära!
    queenmarili@gmail.com

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Jeiii! Ma nüüd sain selle korda ja saab jälle vajutada! :)

      Kustuta
  4. Ma ammu olen su blogi jälgija, aga läbi Bloglovini :). Mul muidu sama jama, et viskab errorit, kui üritan 'join this site' vajutada. Aga eks ma tulen uuele katsele hiljem.

    Kris Härsing
    krisharsing@gmail.com

    VastaKustuta
  5. Katrin
    tartkatrin@gmail.com

    VastaKustuta
  6. Proovisin ka joinida aga kahjuks ei õnnestunud :(

    VastaKustuta
  7. Katrin Kannu
    kannukatrin@gmail.com

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ning samuti "join this site" vajutamisel lööb errori ette :(

      Kustuta
  8. Ei saa samuti "Join this site" vajutada. Aga kiidan blogi ja autorit :)!

    Mery-Kristi Mõttus
    merykristi.mottus@gmail.com

    VastaKustuta
  9. mina olen ka su blogi kindel jälgija:)
    ja kiidan samuti. väga huvitav ja tore on vaadata millega tegeled ja nippe kasutada:)
    jätka samas vaimus. :)
    Eva Nipernado
    lotaeva@gmail.com

    VastaKustuta
  10. Meeldib väga su stiil, Annika! Inspiratsiooni saan su blogist alati ja kuhjaga, palju õnne, edu ja jaksu sulle blogipidamisel :)

    Reeli
    reeli.luutsepp@hotmail.com

    VastaKustuta
  11. Palju õnne blogi sünnipäeva puhul! :)

    Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    VastaKustuta
  12. Maria Roosalu, m.roosalu@gmail.com

    VastaKustuta
  13. Liina Sepp
    liinasepp@gmail.com

    VastaKustuta
  14. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com :)

    VastaKustuta
  15. Jaanika Valge
    jaanikavalge@gmail.com

    VastaKustuta
  16. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    VastaKustuta
  17. Mariel Pähkel :)
    marielpahkel@hot.ee

    VastaKustuta
  18. Annika, su blogi on ainuke, mida püüan ikka lugeda, sest see on nii helge, positiivne, ilus ja sinulik. Ma suurem asi mukkija ei ole, aga üleskutse andis hoogu, et sulle lihtsalt seda kõike öelda! Marje

    VastaKustuta
    Vastused
    1. No kui ise mukkija ei ole, siis saab alati kedagi teist õnnelikuks teha! Ja suur aitäh ilusate sõnade eest, need annavad alati vaid hoogu juurde, et olen õigel teel. :)

      Kustuta
  19. Kaisa Käsper, kaisak2sper@gmail.com

    VastaKustuta
  20. Kristi Remmik,
    kristiremmik@gmail.com

    VastaKustuta
  21. Laura Vahter
    lvahter@gmail.com

    VastaKustuta
  22. Maris Kurvits
    maris.kurvits@gmail.com

    VastaKustuta
  23. Marion Mägi
    mannu005@gmail.com

    VastaKustuta
  24. Ann-Jennifer Veedler
    ajveedler@gmail.com

    VastaKustuta
  25. Kelly Kivirand
    kelly.kivirand@gmail.com

    VastaKustuta
  26. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  27. Annika, sul on väga äge blogi, jätka samas vaimus! :)

    Britta Panker
    brittaka@hotmail.com

    VastaKustuta
  28. Sigrid Praats
    sigridpraats@gmail.com

    VastaKustuta
  29. Sul on täiega äge blogi. Kõik su outfitid meeldivad täiega on kuidagi nii inspireerivad :)

    Kamilla Katarina, trendiruum@gmail.com

    VastaKustuta
  30. karoliine@msn.com
    karoliine aus

    VastaKustuta
  31. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.blogspot.com

    VastaKustuta
  32. Ene Heinola
    eneheinola@gmail.com

    VastaKustuta
  33. sa oled tõesti cool :)

    Kristin Raudva
    kkristin@windowslive.com

    VastaKustuta
  34. Sandra Praats
    sandrapraats01@gmail.com

    :)

    VastaKustuta
  35. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  36. Anett Rajasalu
    anett-r@hotmail.com

    VastaKustuta
  37. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  38. Heli Malm
    malm.heli09@gmail.com

    VastaKustuta
  39. Merit
    merit.adalova@hotmail.com

    VastaKustuta
  40. Maarika
    maarikakarm@gmail.com

    VastaKustuta
  41. Kerttu
    kerttu.pakkonen@gmail.com

    VastaKustuta
  42. Hei!
    Olen su blogi ja FB postitusi (ka fotosid tehtud töödest) jälginud üsna pikka aega - täiesti uskumatu, milleks üks vahva preili võimeline on. Sa külvad positiivsust nii oma postituste kui ka fotodega! :) Sama firma pintslid on mu ühel tuttaval ka olemas - olen neid korra saanud katsuda, tõeliselt mõnusad tunduvad! :) Edu kõigile selles giveaway mängus ning palju edu ka Annikale!

    Tatjana Koval
    tinyatsu@gmail.com

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Oii aitäh ilusate sõnade eest! Andis enesekindlust juurde, jee! :)

      Kustuta
  43. Steffi Miitel
    Steffi94@hot.ee

    VastaKustuta
  44. Alice Rehkli
    alice.rehkli@mail.ee

    VastaKustuta
  45. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  46. Birgit Adra
    Birgitadra@gmail.com

    VastaKustuta
  47. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  48. Ene Soosalu
    e.soosalu@gmail.com

    VastaKustuta
  49. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    VastaKustuta
  50. Ave-Maarja Tõll
    maarja94@gmail.com

    VastaKustuta
  51. Kertu Karik
    kertu.karik@hotmail.com

    VastaKustuta
  52. Kui tore, et ma sellise toreda blogi leidsin! :) Mind võib ka edaspidisest kindlate jälgijate alla liigitada.
    Nele-Liis Merilo
    nlmerilo@gmail.com
    Kui selline ime peaks sündima ja ma selleks õnnelikuks võitjaks peaksin osutuma, siis nende kaudu saab minuga ühendust võtta. Ilusat kevadet! :)

    VastaKustuta
  53. Mina olen ka väga rõõmus, et ma Su blogi leidsin, kohe tükiks ajaks oli toredat lugemist :)

    Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    VastaKustuta
  54. Kadi Nurs
    kadi.nurs@gmail.com

    VastaKustuta
  55. Epp Vaikla
    epp.vaikla@gmail.com

    VastaKustuta
  56. Cärol Ott
    caruulz@gmail.com

    VastaKustuta
  57. Engli Smitt
    engli.smitt@gmail.com

    VastaKustuta
  58. Laura Kärp
    laurak2rp@hotmail.com

    VastaKustuta
  59. Liina Koppelmann
    liinakoppelmann@gmail.com
    palju edu! :)

    VastaKustuta
  60. Kati Lehtroos
    k.lehtroos@gmail.com

    VastaKustuta
  61. Angela Rääk
    raak.angela@gmail.com
    Edu sulle! :)

    VastaKustuta
  62. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta

Back to Top