EARLY CELEBRATION

Niiii tore päev on möödas! Tähistasime Komeedis mu sõbranna Janika sünnipäeva ning veetsime super aega. Ta õige päev on jaanipäeval ning siis on pea võimatu kokku saada, seega tähistasime varakult ette. :D Meenutasime vanu häid aegu, ka piinlikke ning see kõik tõi päris palju naeru kaasa! Järgmine nädal peaks Komeet oma terrassi avama ja oi kuidas ma ootan juba neid mõnusaid suveõhtuid seal! Kes pole sinna suvel jõudnud, siis see on kohustuslik!
Väike jäädvustus tänasest. Pildilt saab piiluda ka seda imearmsat beebisinist toppi, mille ma River Islandist soetasin. Ooo, ma unustasin mainida, kui väga ma armastan seda ilma! Visata hommikul vaid top ja seelik selga ning õues olles ei igatse mingi mantli järgi- imeline tunne!!
What a wonderful day! Today we celebrated Janika's birthday and we had superfun time! She has actually b-day in Midsummer Eve but it's always so hard to celebrate together because everybody are in different places so we did this really early :D We reminded some good old times, even the really embarrassing ones and it was so much fun!  This restaurant Komeet will open their summer terrace in next week and I'm looking forward to it! There is so cool athmosphere and it's in the city centre with really good view. It's one of the places you must visit during the summer! 
Some photomemories from today. Also you can see my new cami top from River Island. So comfy and chic-love it! Oh and the weather! It's just an amazing feeling to wear tops and skirts and you don't need a coat or something! Amaaaazing!

Kommentaare ei ole

Back to Top