BONDI ICEBERGS POOL

See vist on maailma kõige pildistatum bassein!! Ja ma arvan et põhjusega! Niiii epic! Selliste "kuulsate" kohtadega on alati ka ülerahvastatus, aga kuna hetkel on siinpool maakera talv siis meil eriti joppas! Saime eriti sooja ilma ning ruumi oli küllaga, et seal chillida! See sünnipäev oli ikka nii äge ja meeldejääv! Päevitasime ja nautisime sooja ning hiljem võtsime ette kuulsa Bondi to Coogee jalutuskäigu. Täielik idüll! Ma arvan et mu tuju tegi eriti rõõmsaks see, et ma sain kanda oma suvekleidikesi üle pika pika aja! Mulle nii meeldib Austraalia bränd Cotton On, sealt ongi kleit ning papud pärit! A ja muideks, selle basseini nimi on igati arusaadav, sest see vesi oli seal jääkülm! Kuna lainetega lendab sinna kogu aeg ookeani vett, siis võite ette kujutada kui külm see vesi seal talvel on haha! Ma ei suutnud isegi varbaid sisse kasta!
Aga teate mis! Eile me tähistasime!!! Sest me saime oma tagatisraha tagasi!!! Tundub et see omanik/manager hakkas natuke pabistama peale kohtuistungit, sest me ikka kogusime sellist informatsiooni tema vastu, saades abi tarbijakaitsest ning erinevatelt organisatsioonidelt. Kohtunik andis talle ka viisakalt teada, et sellise käitumise eest võib ta vangi minna... Ta mängib ikka väga vastikut mängu, sest ta hakkas tagasi maksma kõigile, v.a. üks tüdruk kellele ta võlgneb kõige rohkem ja kuna me saime ähvardavaid kõnesid öösel jne siis ta ei maksagi sellele tüdrukule tagasi, sest tema n-ö algatas selle grupi, kes me kõik tahtsime ta vastu minna. Me teeme kõik endast oleneva, et see petturfirma lõpetaks tegevuse! Ma väga tahan seda kogu lugu jagada, sest see võib juhtuda igalpool maailmas ja oleks hea hoiatus, aga kuna me oleme kohtuistungiga endiselt seotud, siis ma veel ei saa seda jagada. 
Täiesti kreisi, kuidas meil mõlemal see stress kadus ning saame rahulikumalt hingata! Võtame seda kui väga õpetlikku elukogemust ning oleme tulevikus targemad! Loodetavasti ma suudan oma Melbourne kogemuse tagasi positiivseks muuta!
***

I think this pool is one of the most photographed pools in the world! And with a reason- how epic is this place!? Normally them famous places are overcrowded but we were supppper lucky! Right now it's winter in Australia and Sydney was so quiet in our opinion, compared to Melbourne at least and so was this place! I can't think of a better way to spend my birthday! We got 26 degrees on that day and we were tanning and enjoying the sun. Sooo amazing! By the way, I understand why they call this pool Icebergs! The water in the pool was the ocean water and it was freezing!!! I couldn't even put my toes in haha! Wow, this year's birthday was just so amazing for me, I will always remember it! (Last year I was doing my farmdays- picking strawberries for 12 hours in the rain... and getting paid 50$ a day. Welcome to modern day slavery in Australia.)  I think I was extra happy in Sydney because I was able to wear my summer clothes hehe! :P I really like Australian brand called Cotton On, it's affordable and cute, I bought the dress and shoes from there. Whenever I buy clothes, I have to think how I'm gonna fit all the stuff in my luggage IF one day I will move back to Europe... I need like 5 extra bags haha! Easier option is to stay here!

But the most important news! We got our bond money back!!! We are still connected to this case, because even tho we got our money back, I will give everything to end this scam company! It's just disgusting how they are ripping off innocent people, it needs to end! I will share the whole story when this is over! It can happen to anybody anywhere in the world and I think it would be a good warning to avoid scammers like them. 
We really got our lesson and in a really stressful and painful way, but finally we can breathe a bit more! Melbourne has been very hard on us but now it's time to turn this luck around! Wish us luck! Xx

Kommentaare ei ole

Back to Top