TIME TO START AGAIN

Uuel aastal uue hooga! Ja sõna otseses mõttes. Olen tagasi Gold Coastis, et alustada uut etappi idakaldal. Kuu aega on puhatud, nendest 3 imelist nädalat oma peikaga Perthis veedetud ja tunnen et pakatan energiast! Ja seda energiat läheb mul vaja küllaga, sest olen nii töö kui ka koduotsingutel! Ehk alustan nullist!  Kuna Perthis tekkis meil uus plaan, siis tahan kiirelt tööle naasta, et koguda uue tripi jaoks, mis saab lihtsalt megamegaäge olema ning eks Perthis sai seda raha ikka liiga palju ka kulutatud. :P Ma ei tea kas julgen veel avalikult jagada, pärast plaan muutub aga näpud sügelevad seda jagamast ehk hetkel hakkame kokku panema roadtrippi peika ja ta sõpradega Brisbanest Melbourne ning sinna jääme ka elama!!! Ehk siis loodetavasti oli see viimane kord kui pean lennujaamas pisaraid pühkima, sest kaugsuhe sakib sajaga! Oh seda üllatust, peaksin nagu juba varasemast ajast teadma. Tuleb need 6-7 nädalat üle elada, sest peale seda saame igapäevaselt koos aega veeta. Vähemalt saab ühes ajatsoonis olla ja mitte 4000km kaugusel teineteisest haha! Aga samas ma ka naudin neid nädalaid, sest saan avastada uut linna ja elada 2 kuud Gold Coastis! Ma tean et neid raskeid hetki tuleb veel küllaga, sest üksinda nullist alustamine pole kunagi lihtne, aga samas mulle meeldib end proovile panna ja kui ma õnnestun (mis on mu ainuke variant), tunnen end eriti hästi! See on minu viis end tugevamaks kasvatada! :D Mul on majutus bookitud vaid 5ks ööks, seega kavatsen selle ajaga omale kodu leida ning loodetavasti ka töö. Keegi on siin eriti optimistlik! :D See on mu ainuke võimalus! Hetkel on küll tipphooaeg ja kodu leidmine ei saa kerge olema, suurt midagi pole saadaval, aga ma loodan et mul veab ja leian mingisuguse pesa, kus tunneksin end koduselt!
Mul on nii palju pilte jagada Perthist ja meie seiklustest, ma ei olnud ka instagramis väga aktiivne, sest olen elanud eriti lihtsat elu ja nautinud aega oma peika ja sõpradega. Lennujaamas olles naersime, et oleme jälle siin ja selline deja vu tunne tekkis, sest kui septembri alguses viis ta mind lennule, arvasin et ei naase kunagi enam Perthi. Ütlesime teineteisele hüvasti ja ei teadnud kas kunagi enam näeme. Me kumbki ei osanud arvata, et läheme suhtesse, meil tekkis kohene klapp vaid mõne päevaga aga mõlemad blokkisime neid tundeid, sest see kõik tundus võimatu tol hetkel, kuid siin me oleme! Niiet tasub alati oma südant kuulata, sest see viib õnneni! 
***
Let's start a new year with a new adventure!  I'm back in Gold Coast to start a new chapter! I've had such an amazing vacation, spent 3 awesome weeks in Perth with my boyfriend and now I really feel  relaxed and full of new energy! And I'm gonna need that energy, because I have to find a job and  home! I wanna go back to work asap because I spent way too much money in Perth and also we came up with a new plan. Maybe it's too early to share but I can't hide my excitement because I've always wanted to do it- roadtrip from Brisbane to Melbourne and then we will live there!!! So I hope it was the last time to say goodbyes at the airport because long-distance relationship sucks! But some people are worth the wait and he definitely is! It's the last stretch, just have to survive these 6-7 weeks without each other and after that we can spend every day together. I can't wait for that! At the same time I am very excited to explore Gold Coast and live here. It's never easy to start over and especially alone, but I like to challenge myself and once I succeed (it's my only option!), I will feel pretty awesome! That's my way to grow and become a stronger person! :P I booked accommodation only for 5 nights, I hope to find a home and job in that time. I guess I am an optimist haha! Just have to go for it and think positive, no other way!
I have so many photos to share from Perth and I wasn't very active on instagram either. I preferred to spend time with my boyfriend because here I will have a lot of alone time. It was funny to be at the airport again with him, we both had a moment of deja vu. When he took me to airport in the beginning of September, we said goodbye and we both didn't know things will go this way. I guess deep in our hearts we both wanted it, but at that time it was so unreachable and we just blocked our feelings and decided to do nothing. But thankfully we both listened and followed our hearts and found happiness! Your heart knows things what your mind can't explain. xx

Kommentaare ei ole

Back to Top