TRAVEL VLOG- LAOS, CAMBODIA, MALAYSIA


LÕPUKS OMETI!  Ma panin seda video pikalt kokku ja pidevalt tundsin, et pole ikka piisavalt hea, äkki ikka nii igav jne. Pidevalt kritiseerisin iseend, sest YouTube on ju paksult täis maailma-kõige-ägedamaid videosid aga kuskilt peab ju alustama. Ma natuke olen ka sõltuvuses monteermisest nüüd ja üldse kogu videomaailmast ning õnneks harjutamine ju teeb meistriks! Juba paari aasta pärast on lahe tagasi vaadata ja meenutada reisiseiklusi. Äkki see motiveerib ka kedagi rohkem reisima ja maailma avastama, kes teab. Aga siin ta on, meie spontaanne seljakotireis Malaisias, Laoses ja Kambodžas. Kõik kohad videosse ei jõudnud, sest ei pööranud filmimisele alati nii palju tähelepanu, sest miskit peaks lihtsalt ka meelde jääma, ilma foto või videota. Ma arvan, et ei ole ainuke, kes arvab et sotsiaalmeedia surve on lihtsalt meeletu. Seepärast tasub elada natuke rohkem hetkes ja nautida kõike ümbritsevat! Loodan et video meeldib! 
***
FINALLY! It took me a while to put it together because every time I felt that it's not complete. I feel that YouTube is full of awesome videos and that my beginner skills sucks but hey, gotta start from somewhere! After all, I'm doing it for myself! And maybe it motivates somebody to travel and explore the world. :P But here it is, our spontaneous backpacking trip in Laos, Cambodia and Malaysia but not all the places are in the video. Sometimes you just have to collect some moments without a photo or video. I think I'm not the only one who thinks that social media pressure is for real. I think we all should live a bit more in the moment and just enjoy life more- that's a note to myself too! Enjoy the video and feedback is welcomed! 

3 kommentaari

  1. I agree with you and think that we all should live a bit more in the moment, and enjoy our life more than we actually do - I enjoy the video!

    VastaKustuta
  2. in Malaysia is a very good holiday, although a little humid climate, at high temperature it seems that you were in a bath, because it's better to go on vacation not in the summer season

    VastaKustuta

Back to Top