PLAYGROUND

Touchdown Norway! Mul on nii hea meel siin olla ja see riik on mul kuidagi eriti südames, niiet ma tunnen end siin ülihästi! Ma arvan, et tegemist on selle fantastilise loodusega...  Tulime siia peika õe leerilõpetamisele ehk konfirmasjon mis on Norras väga väga suur sündmus ning seda tähistatakse suurelt. Snapchatist saate väheke aimu. ;) Eile kolasime natuke linna peal ja nii värskendav oli Skandinaavia poodides käia (BikBok, Cubus, Gina Tricot, Capone,Selected jne). Õhtu veetsime perega Norra saateid vaadates ja endalegi üllatuseks ma mõistan päris hästi seda keelt, niiet saksa keele oskusest on kasu. :P
Selliseks linna peal chillimiseks sai selga valitud mugav casual outfit ehk mu peika keeles joujou riietus. :D Hea soe vähemalt ning mugav! Nüüd on aga aeg peo jaoks end sättida! Ilusat nädalavahetust! 
***
Touchdown Norway! Oh my, it's sooo good to be here! This country is totally my second home. I think there's something to do with this amazing surrounding... We came here because of my boyfriend sister's confirmation. They celebrate it really big here in Norway and it's one of the most important events. Yesterday we were just strollin in the city and it was so refreshing to shop in Scandinavian brands(BikBok, Cubus, Gina Tricot, Capone,Selected and so on). We spent the evening watching Norwegian shows with his family and suprisingly I understand a lot about this language. 
Damn I have to hurry now! Time to make myself ready! Have a nice weekend! 
Bomber- Stradivarius // Jeans- Superdry // Jumper- Adidas // Shirt- Zara // Trainers-Nike // Shades- Vintage Rokit 

Kommentaare ei ole

Back to Top