THE MOMENT BEFORE THE RAIN

Eelmine neljapäev külastasin Männiku wakeparki, sest ma nii väga tahtsin aerusurfi (SUP) proovida. Nüüd on see tehtud ja sealt sain idee, et tahaks wakeboardi ka proovida. Seal ma seda tegema ei hakanud, küll aga eile Alesti karjääris. No kui lahe see oli! Ma kukkusin palju ja oi kui valusalt, aga peale igat korda oli tahtejõud aina suurem! Muidugi ma parem ei räägi tänasest lihasvalust :D Ma ei suutnud näokreemi tuubi isegi pigistada ja terve päev tööl oli piin, seepärast läksingi õhtul massaazi. Nüüd on keha natuke parem, aga ütleme nii, et kaks päeva olen veel veits valudes :D Aga ega see lihasvalu ei takista uuesti sinna lauale ronimast!
Rääkides suvest ja riietest, siis mind võib peaaegu iga päev niiviisi näha. Lühikesed püksid/seelik ja top. Ma ausalt ei mäleta millal ma viimati jakki ja teksaseid kandsin?! Ja nüüd üllatus üllatus, kust need imelised pitsist püksid pärit on? Ikka second-handist :D Tundub et mu blogi teema hakkab muutuma. Enam ma ei jaga Teiega oma loomingut vaid hoopis second-handide saake! Seekord sattusid need püksid mu garderoobi Pärnu maantee ühest poest kui bussist maha jäin ja aega oli vaja parajaks teha. Ebaõnn pöördus hoopis õnneks hehe :) Need olid mulle küll mitu numbrit suured aga õnneks on mul rätsepa oskused olemas. Seega suured riided võileivahinna eest ei jää ostmata. :D
Need pildid tegime mõned minutid enne seda kui päike asendus vihmapilvedega ning tuul oli metsik! Oeh, see suvi on olnud superlahe ning aina paremaks läheb! Suurepärast algavat nädalat kõigile!
Last Thursday I visited Männiku wakepark because I wanted to try SUP ( stand up paddling). It was so cool and from there I also got an idea to try wakeboard. Done and done because on Sunday I tried this too! Oh my god how awesome it was and also sooo hard! I fell down so many times but every time I had more guts to do this! Oh, I'm not gonna tell how my body hurts today! Thatsway I went to massage today and now my body is little bit better. I really can't wait to try it again! 
Talking about summer, than that kind of outfit is quite usual because of the hot weather. I really can't remember the time when I wore jeans or jacket?! :D But now, surprise surprise- I bought those amazing lace shorts from second-hand!Again!  I missed the bus and then I had some free time so my unluck turned to be quite good luck ;) Well, those pants were quite big for me but luckily I can sew hehe :)  I think that from now on I won't share here my own work instead some second-hand treasures :D
We did those pictures a moment before the sun replaced with rain clouds and the wind was quite crazy! As you can see... Have a nice week!
PS! And the picture proof too! 
SUP
True wakeboard skill :D

2 kommentaari

Back to Top