DIY jeans

Võtsin lõpuks aega, et endale ühed ägedad teksad teha. Lee Cooperi teksad sain Humanast vaid 2 euroga ning lilleline kangas pärineb Kangadzunglist. Ostsin seda ainult 10 cm ja kõik kulus ära!
Kõigepealt lõikasin teksad lühikeseks vastavalt oma soovile ning siis võtsin oma 10 cm laiuse riba ja murdsin selle pooleks ja äärestasin teise poole ära.  Murdejoon läks üles ning lillelist kangast jätsin paistma 4-5 cm. Järgnevalt panin nõeltega kinni ja ühendasin teksad ja lillelise kanga omavahel. Seda õmblust näha ei jää, sest ülevalt kinnitasin peitpistetega.
Peaksin võib-olla making of pilte rohkem tegema, aga tihti satun hoogu ja alles hiljem tuleb meelde, et oleks võinud pilte teha.. :D
Lipsud tegin ülejäänud kangast ja kasutasin ka pisikesed teksajupid ära.

Siin nad on :)
Ja ma arrrrrmastan oma uut kotti! Pärit on ta Moetänavalt, aga kuna ta oli näidis, siis võimalik, et seda tootmisesse ei tulegi ning ma oman ainueksemplari :)

Mu uus lemmik kaelakee, mille mõlemad osad pärinevad Moetänavalt. See ripats on samuti näidis ning ta käib lahti ja sinna saab pildid panna. :) Ostsin selle ripatsi pärast ja võtsin osad tükid sealt ära, mis mulle ei meeldinud ja panin ka uue keti. :)
Ja vahepeal valmisid koostöös ühe sisekujundajaga sellised padjad. :)


Hetkel on palju erinevaid õmblusprojekte käsil ning varsti nad ka valmivad. :)
Sooviksin oma kallile Liisule ka õnne, sest ta on mul kolmas sõbranna juba, kes on kihlatud!!! Palju õnne Teile! :) 

Eilne õhtu Marise ja Lauraga! Kõik õmblusjutud ja niisama jutud said räägitud! Ei saa jätta ka mainimata, kui ilusa kodu on Maris omale kujundanud. Lihtsalt nii hubane ja kodune. Tõeliselt hea koosolemine oli! :)

Seda laulu saan juba varsti Positivusel kuulata...  Can't wait!

Nautige päikest ja suve!

Kommentaare ei ole

Back to Top