THIS SUMMER MUST HAVE TREND - TEMPORARY JEWELRY TATTOOS

Photos from Pinterest.com, Kenzas.se
Mäletate seda aega oma lapsepõlvest, kui sai mullinätse ostetud ja siis nende seest saadud tattoodega oma keha kaunistatud? Seda saab jälle teha! Seekord küll natuke stiilsematega. Uus trend flash tattoo (ehetest ja hennast inspireeritud) kogub hoogu ja mina olen sellest lummatud. Ennustan, et need boheemlasliku iseloomuga flash tattood saavad mu suurteks lemmikuteks! Täpselt minu teema! Nad annavad nii palju välimusele juurde ja eriti veel suvel, kui keha on pruun...  Kõik, kes on tahtnud omale tatoveeringut teha, kuid on kahelnud siis nüüd on hea võimalus katsetamiseks. Need kestavad max nädala ning saab valida erinevate värvide/kujude vahel, niiet igaüks saab endale isikupärased tattood.
Panen siia ka mõned lingid, kust neid tellida saab: 1. 2. 3. 4. 5. Mul on nii kahju, et ma varem sellega ei tegelenud ning nüüd kui USA-st või ebay-st tellida, siis need ei jõua enam kohale :( Aga Eesti suveks küll! Ma nii loodan, et Euroopast jõuavad kohale ja saan nendega oma keha kaunistada juba 2 nädala pärast!  Hands up, kes veel sellest trendist lummatud on?!
***
This new trend is getting hotter and hotter in every day and I'm totally obsessed! Those temporary metallic jewelry tattoos are so stylish and they give this final touch to your outfit. I can't wait to already embellish my body with them and in summer with tanned body it'll look even better! I'm also sharing some links above from where to order them.

Kommentaare ei ole

Back to Top