MUST SEE FILM - "ADVANCED STYLE"

Neljapäevane PÕFF-i Moekino elamus "Stiiliküpsus" ilmutab end siiani mu mõtetes. Peale selle, et see film oli nii inspireeriv,  jättis ta ka tugeva emotsiooni mu südamesse ning pani mind piisavalt palju järgi mõtlema, et seda kõike siin jagada. 
Nendel kõikidel naistel oli üks ühine omadus- peale selle, et nad olid julge ja väljapaistva stiiliga- see oli elurõõm. Iga päev oli nende jaoks kui elu suurim esinemine ning nagu nad ka ise filmis ütlesid, nad on jõudnud oma eluga juba nii kaugele, kus nad ei hooli enam teiste arvamustest ning ei pea end kellegile tõestama. Teevad seda, mis neid reaalselt õnnelikuks teeb ning elavad iseendale. Tänapäeval oleme paratamatult seotud teiste arvamustega, aga kõige olulisem on see, palju sa lased mõjutada end sellest. Mul on sügav austus nende naiste vastu, sest nemad on ületanud avamuste barjääri ja võtavad elult mis võtta annab.
Rääkides nende stiilist, siis see oli tõesti väga äärmuslik aga tänu sellele märgati just neid naisi tänaval ning nad said võimaluse jagada oma lugu miljonite inimestega. See film ei ole kindlasti mõeldud vaid moehuvilistele, sest ta on pigem kui meeldetuletus, kuidas armastada iseend ja elada oma elu positiivselt. Lõppude lõpuks, kas see pole mitte kõige olulisem?
***
On Thursday I watched film "Advanced style" and I have to admit that this movie left a really strong mark in my heart. It was full of positive energy and I got so inspired! I really recommend this movie!  Besides that they all had very outstanding and crazy style they also had something more common-they all were so cheerful. They did'nt care about others opinion because they were with their lives in that point where you don't have to prove anything to anyone. I respect them because they have crossed this opinions barrier and they truly do what they love.
 This film was like a reminder how we should love life and live to ourselves and enjoy every day. In the end, isn't this what's matter?

Kommentaare ei ole

Back to Top