"IT" PIECE - DOUBLE PEARL EARRING

Ma usun et iga moehuviline on juba märganud neid topeltpärleid fashionistadel kõrvas välkumas. Selle trendi tõi juba eelmine aasta moelavadele Dior ning nende "Mise en Dior" on igaltpoolt kahjuks välja müüdud. Kuna ma pigem paigutan oma raha reisimisele hehe, siis originaale ma ei kipugi ostma (260 $ ) aga õnneks on olemas netipoed, kust võib leida sarnaseid kõrvarõngaid erinevates variantides (värvid, tegumoed jne). 
Ega siis minustki see trend mööda läinud.. Otsisin neid juba suvel, aga siis kuidagi unenes, kuid nüüd sain need vahvad pärlid omale hoopis Moetänavalt. Nii õnnelik juhus lihtsalt!  Kahjuks on need näidised, seega one&only, kuid panin siia ka paar linki, kust on võimalik erinevaid variante soetada! Ja kui mul peaks aega jätkuma, siis toon siia ka õpetuse, kuidas neid ise teha. Proovin enda omad ka üles pildistada lähitulevikus! Aga kuidas sellised postitused hoopis meeldivad? Ma proovin hakata rohkem moealaseid postitusi jagama, et ikka kõik oleks kursis uusimate trendide ja moeröögatustega!  Järgmises postituses räägin lähemalt natuke endast ning miks on blogis tühjus valitsenud..  Nüüd on aeg puhata end homseks kooliks- ega viigipüksid niisama valmis ei saa!
"Mise en Dior"  worn by Kayture , my favourite fashion blogger!
1.                                                      2.                                                               3.
Well, I think for now every fashionista knows about Dior "Mise en Dior" earrings! It is hot trend since last year! I saw them for the first time in Kayture in April and they had my attention. Those originals are sold out (260 $) but luckily there are so many webshops who are also selling them, but waaaaay cheaper. I found my double pearl earrings from Moetänav, but they are smaples so I have my own "originals" Mise en Dior earrings hehe :) If I find some free time then I will make a post how to make a double pearl earrings by yourself!

4 kommentaari

 1. Ohoh, ma ei teadnudki, et tegu IT tootega on! Üritame just ise ka selliseid (nr3) asap poodi saada (:

  *Merrific*

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii ta on! Aga varsti on need enamik poodides müügil ;)

   Kustuta
 2. Siis mu peiks täitsa moeteadlik, ostis sellised mulle juba kevadel kingiks :)

  VastaKustuta

Back to Top