PÖFF-i Moekino- Winny Puhh

"WINNY PUHH: maailma veidraim bänd"

Käisin eile meie oma Eesti poiste dokki vaatamas. Praegu sellele filmile tagasi mõeldes tekib vaid üks emotsioon- eestlased on ikka eestlased-nalja peab saama!
Millest see film siis täpsemalt rääkis? Võib-olla on mõned kursis sellega, et juunikuus oli Winny Puhh maailmakuulsa disaineri Rick Owensi meestekollektsiooni moeshowl.  Mitte modellidena, vaid jalgupidi laes taustamuusikat mängimas. Võimas show! Muideks, Rick Owens ise kutsus nad sinna, leides Winny Puhhi video kuskilt blogist ja oli sellest vaimustuses! Terve Pariisi moeseltskond oli sellest pöördes ja nende esinemine ja kogu show leidis kajastust igalpool. 
Mina ise ei olnud varem kursis selle bändi ajalooga, teadsin, et nad olemas ja teevad oma hullu muusikat. :D Aga tänu filmile sain nende kohta palju rohkem teada ja veel seda, et nende kriiskava muusika ja hullude kostüümide taga on päris lahedad ja tagasihoidlikud Eesti mehed.
Oma kodumaa meestele tuleb ikka kaasa elada, sest sellist asja väga tihti ei juhtu, et Pariisi moenädalal Eesti bänd muusikat mängib ja veel niiviisi. 

Kommentaare ei ole

Back to Top