PÖFF-i Moekino- Mademoiselle C

"Mademoiselle C"

VAU!!! SUPER film!
Eile õhtul käisin vaatamas filmi Carine Roitfeld'ist, kes oli 10 aastat Prantsusmaa Vogue peatoimetaja ja paari aasta eest loobus ta oma kroonist ning hakkas andma välja enda ajakirja Carine Roitfeld Fashion Book ning tegelema endale südamelähedaste projektidega ja valmistuma vanaema rolliks.
See film oli uskumatult inspireeriv. Ta ise on nii sümpaatne, aktiivne, lennukate ideedega ning õnnelik. Nagu ka ta sõbrad teda iseloomustasid, siis ta kohtleb kõiki hästi ning miks ei peaks inimesed temaga koostööd tahtma teha? Ta oskab inimestega suhelda. 
Film näitas kuidas ta ajakirja loomine välja nägi, kõik photoshootid, ideed ja kogu protsess. Kuidas ta suhtles oma perega ja lapselapsega.. Tõeliselt armas. :)
Mulle meeldis filmis nende photoshootide tegemist näha. Näiteks see väike tüdruk naerab praegu südamest, kuna see  beebi hakkas pissima. :D Ilma telgitagusteta seda praegu ei teaks.
 Samuti olid filmis igast erinevad disainerid, fotograafid ja kõik oma vabas olekus. No ei näe väga tihti Karl Lagerfeldi titekäruga ringi sõitmas ja küsimas "no kuidas ma välja näen?" :D  Carine enda stiil on samuti imetlusväärne ja just see stiilitunnetus. Näiteks, üks fotosessiooni osadest oli pilt palja ülakehaga modellist ning veel surnuaias. Paljud praegu minestaksid ja pööritaksid silmi. Aga see ei olnud maitsetu ega labane. See oli stiilne.
 Ma tahaks seda filmi veel ja veel näha! Carine Roitfeld on tõeline moeikoon ning nähes teda ekraanil nii siira, huvitava ja andeka naisena, tõusis ta minu silmis veel kõrgemale. Imetlusväärne naine!
See film jätab mu südamesse pikaks ajaks jälje. Soovitan seda filmi kõigile! 

Täna on lisaseanss Artises 22.45 ning mõni üksik pilet on veel saadaval!

2 kommentaari

Back to Top