PÖFF-i Moekino- "Bergdorfi Moeresidents"

"Bergdorfi Moeresidents"

Reedel käisin vaatamas filmi maailmakuulsast kaubamajast- Bergdorf Goodman. Nagu ka peakorraldaja ütles, siis tavaliselt on moefilmid modellidest, disaineritest, fotograafidest jne aga seekord oli tähelepanu keskpunktis New Yorgis asuv kaubamaja, millel on pikk ja väärikas ajalugu.
Film jagunes väikesteks pealkirjadeks ja mu lemmikosa oli see, kus rääkis personal shopper Betty. See naine teeb siiamaani kõige paremaid müüke ning on ise superlaheda iseloomuga ja vanust üle 70-ne! Juba teine moefilm, kus kõrges eas naised teevad noortele silmad ette! Samuti mulle meeldis vaateakende osa, kus näidati algusest lõpuni protsessi ja tutvustati iga vaateakna teemat eraldi. Selle kaubamaja vaateaknad on tõelised kunstiteosed, mille taha on pandud palju energiat ja aega. Need on nii detailsed ja huvitavad, et sa tahad veel ja veel neid näha!
Jõulude vaateankad.

Filmis rääkisid erinevad kuulsad moedisainerid, kuidas nad sinna kaubamajja üldse oma toodanguga saanud on ja ka need, kellele öeldi ei. Ma ei teadnud varem Michael Kors'si algusaastatest suurt midagi, aga tänu Bergdorfi kaubamajale sai temast kuulus moedisainer. 
Kui ma varem ei teadnud Bergdorf Goodmani kaubamajast suurt midagi, siis nüüd võin öelda, et see on koht, kus tahaks tulevikus kindlasti ära käia!
Visake pilk peale treilerile, sest see on tõesti lahe ning film veeel parem! :)

Kommentaare ei ole

Back to Top